Mobilny podnośnik koszowy znakomicie sprawdzi się przy pracach na wszelkiego rodzaju trudnym terenie. Duża ilość podnośników w ofercie, pozwala nam na znalezienie rozwiązania, które najbardziej usprawni pracę naszemu Klientowi.

 

Podnośnik na grząski teren

Place budowy, tereny podleśne, podmokłe lub po prostu grząskie to zmora wszystkich tam pracujących. Nie da się rozłożyć ciężkiego sprzętu, rozwiązania statyczne typu drabina, też często się nie sprawdzają. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest podnośnik, najlepiej podnośnik gąsienicowy, który nie utknie na takim terenie, a dojedzie praktycznie w każde miejsce i z pewnością wspomoże załogę.

 

Podnośnik na trudnodostępny teren

Często zdarza się, że prace są wykonywane w trudnym terenie przy np. Dużym zadrzewieniu, czy specyficznym rozmieszczeniu słupów elektrycznych. W takim wypadku długie ramię podnośnika sprawdza się idealnie. Dotrzemy w miejsca, w które mieliśmy dotrzeć, bez modyfikacji lub wręcz zniszczenia tego, co znajduje się na około.

 

Podnośnik na duże wysokości

Duże wysokości również są częstym problemem. Wiele prac w takim wypadku wymaga nie tylko dużych umiejętności alpinistycznych, ale również wielu pozwoleń i certyfikatów. Takie prace bez problemu można wykonać wynajmując podnośnik koszowy, który dostarczy nas w wybrane miejsce bez konieczności skomplikowanych działań.

 

Podnośnik na wąskie ulice

Podnośniki koszowe znakomicie sprawdzają się również w wąskich uliczkach. Tam gdzie nie ma warunków postawienia rusztowania, a ciężki sprzęt nie jest w stanie dojechać, mobilny podnośnik koszowy jest świetnym rozwiązaniem. Wiele z podnośników po złożeniu wpisuje się w gabaryt małej ciężarówki, która jest w stanie dojechać w większość miejsc, do których nie ma dostępu ciężki sprzęt. Dodatkowo, dzieki długim ramionom, możemy prowadzić prace np. na podwórkach, do których w ogóle nie ma wjazdu, a jedyny dostęp to właśnie ramię podnośnika stojącego na ulicy.


Zainteresowany jednym z naszych podnośników?

Skontaktuj się z nami telefonicznie (602 391 650) lub mailowo (biuro@smielak.pl).