Podczas imprez sportowych bardzo często istnieje potrzeba montowania elementów na wysokości. Reklam, bannerów, świateł, dodatkowego oznakowania. Do tych wszystkich prac najlepiej sprawdzi się podnośnik koszowy.

 

Mobilność

Przy imprezach tego typu, szczególnie wielodniowych (jak wyścigi kolarskie, maratony, eventy weekendowe) niezwykle istotna jest mobilność. Elementy należy rozłożyć / zamontować w jednym miejscu, następnie wieczorem wszystko spakować i przenieść się w drugie miejsce lub spakować aby na przykład udrożnić ruch (szczególnie przy imprezach weekendowych). Odpowiedni podnośnik koszowy to idealne rozwiązanie. Tym bardzie, że w większośći przypadków nie wymaga oddzielnego transportu - przejedzie na własnych kołach.

 

Szybkość działania

To, co jest bardzo istotne przy imprezie sportowej to szybkość przeprowadzanych prac. Każda godzina kosztuje, a grafik jest zwykle bardzo napięty. Ręczne zbieranie czy rozwieszanie elementów (np. Z drabiny) trwa bardzo długo. Podczas gdy wykwalifikowany operator z podnośnikiem zrobi to kilkukrotnie szybciej. Podjedzie, rozłoży się, wykona pracę i może od razu przejechać na kolejne miejsce lub wręcz, jeśli pozwala na to długość ramienia, bez przejechania obsłużyć kolejny punkt.

 

Wynajem idealnego podnośnika

Istotne jest, aby dobrać podnośnik koszowy dostosowany do indywidualnej sytuacji. Warto w tym zakresie korzystać z doświadczonej firmy, która zrealizowała już wiele tego typu przedsięwzięć i dokładnie wie, co się sprawdzi, a co nie koniecznie.

 

Atrakcyjne warunki cenowe

Przy wynajmie długoterminowym można oczywiście liczyć na jeszcze lepsze warunki cenowe. Wszystko zależy od długości najmu, ilości podnośników i specyfiki wykonywanej pracy.


Zainteresowany jednym z naszych podnośników?

Skontaktuj się z nami telefonicznie (602 391 650) lub mailowo (biuro@smielak.pl).