Wynajem podnośnika koszowego to znakomite rozwiązanie podczas budowy domu. Pozwala zaoszczędzić czas, energię i pieniądze.

 

Nie wnosisz materiałów

Jest to szczególnie ważne przy kolejnych kondygnacjach. Wniesienie tony płytek nawet na pierwsze piętro może być dużym wyzwaniem. Jeśli weźmiemy pod uwagę na przykład budowę dachu i konieczność transportu materiałów jeszcze wyżej, podnośnik koszowy może okazać się zbawieniem.

 

Wszędzie łatwy dostęp

Ramię podnośnika dotrze do miejsc, które w normalnych warunkach są albo niedostępne (np. daszki nad schodami) albo ze względu na specyfikę podłoża (np. grząskie podłoże - możemy wykorzystać np. Podnośnik gąsienicowy) nie ma jak zamontować w sensowny sposób drabiny. Dodatkowo ramieniem możemy w dowolny sposób manewrować, dzięki czemu możemy szybko zmienić pozycję, W przypadku statycznych rusztowań, czy drabin, nie mamy takiej możliwości.

 

Oszczędność czasu

Wynajęcie podnośnika koszowego to również duża oszczędność czasu. Zarówno transport materiałów, jak i prace na wysokościach pójdą znacznie sprawnie, jeśli możemy wykonać je z podnośnikiem.

 

Wynajem na godziny

Kolejną zaletą takiego najmu podnośników jest możliwość rezerwacji na godziny. Przy budowie domu nie potrzebujemy, aby podnośnik stałe przez kilka miesięcy na placu budowy. Kilka miesięcy, za które zapłacimy. Najczęściej potrzebujemy podnośnik konkretnego dnia na kilka godzin, ponieważ wtedy realizujemy prace, do których by się przydał. W tej sytuacji zamawiamy podnośnik tylko na ten określony czas i ponosimy koszty jedynie za te kilka godzin.

 

Dostosowanie do potrzeb

Wynajmując podnośnik koszowy każdorazowo możemy wybrać taki, który będzie nam najbardziej pomocny. Do części prac skorzystamy np. Z małego podnośnika, który przetransportuje nam materiały na pierwsze, czy drugie piętro. Innym razem będziemy potrzebowali podnośnika o dłuższym ramieniu np. Do podpięcie linii energetycznych, czy ułożenia dachu. Za każdym razem wynajmiemy podnośnik taki, jakiego akurat potrzebujemy.


Zainteresowany jednym z naszych podnośników?

Skontaktuj się z nami telefonicznie (602 391 650) lub mailowo (biuro@smielak.pl).